Čo odporúčate 17 ročnej na skoliózu a na dlhodobý stres?

Zodpovedané
3. dec 2021

Dobrý deň,

mám 17 rokov a chcem sa poradiť ohľadom môjho problému. Dlhodobo som mala stres. Cítim sa slabá a cítim ako keby ťažobu na hrudníku. Mám aj skoliózu a keďže som mala stresy, tak som prestala cvičiť. Cítim bolesť ako keby som mala celé telo stuhnuté. Dnes už ma aj chrbát bolí. Často močím, ale moč mám v poriadku.

Čo mi odporúčate na skoliózu a na dlhodobý stres?

Je pre mňa vhodné magnézium?

Ďakujem

Dobrý deň,

magnézium je na uvoľnenie vhodné. Je treba začať cvičiť, pomôže s bolesťami ale aj s odbúraním stresu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas