Aký máte názor na očkovanie 12 ročného dieťaťa Pfizerom?

Zodpovedané
18. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na očkovanie 12 ročných deti proti Covid-19- Syn je zdravé dieťa, bez žiadnych diagnóz, má dobrú imunitu. Včera mi prišiel email zo školy s otázkou, či dávam očkovať. Asi si robia prieskum a pripravujú sa čo bude od septembra.

Je bezpečné dať syna zaočkova?

Ďakujem za názor

Dobrý deň,

viete, môj názor nie je relevantný (tak isto ako názor akéhokoľvek iného doktora). My by sme mali prezentovať názory a odporúčania svetových kapacít (nielen lekárov, ale aj vedcov, farmaceutov a akademikov), ktorí húževnato pracujú na tom, aby sa toto všetko zvládlo a ktoré sa zhodli na tom, že je to bezpečné.

Ak však chcete môj osobný názor. Ak by môj syn mal 12 rokov, tak je už zaočkovaný.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas