Aký kožný problém to má moja dvojročná dcéra na stehne?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kožného problému na stehne, ktorý vznikol pred 1,5 mesiacom u mojej dvojročnej dcéry. Keď sa to natiahne, tak to zmizne. Keď to pustím, tak sa do toho akoby znova naleje krv.

Zo začiatku to mala okolo trochu začervenalé, ale teraz už ani nie. Všimli sme si to počas choroby, keď mala teploty. Po chorobe to ešte nezmizlo.

Ja má niečo podobné na ruke už dlhé roky. Mám aj veľa takých červených mini angiómov.

O aký problém môže ísť u mojej dcérky?

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

zrejme ide o určitú formu névu.

Ak chcete problém nejak špeciálne riešiť, asi skôr treba kontaktovať kožnú lekárku,.

Nemyslím si, že sú nejaké možnosti. Avšak nie som kožná, možno nejaká možnosť je.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas