Aký kožný problém má moja dcérka na chrbáte?

Zodpovedané
10. dec 2021

Dobrý deň,

pred mesiacom som si všimla kožný problém u dcérky na chrbte. Myslela som, že sa chrbátikom niekde oškrela o stenu a že sa to zahojí. Prešiel mesiac a teda nemení sa to nijako. Je to červené a hladké. Pri stlačení to zbledne a je to zarovno s pokožkou. Nie je to nijak vystúpené, na pocit to necítiť. Iba vidieť.

Dcéra má 1 rok a nezdá sa mi, že by ju to svrbelo. Predtým to jednoznačne nemala.

O aký problém ide?

Musíme ísť ku kožnému?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ Vám neviem takto podvedať. Návšteva kožného lekára bude na určenie diagnózy najlepšie riešenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas