Aký je dôvod toho, že moje dieťa máva studené ruky?

Zodpovedané
27. feb 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

V prípade, že má oblečenú ďalšiu vrstvu, tak ruky studené nie sú. Resp. sú studené oveľa menej. Ale je mi to zvláštne, lebo mladši súrodenec je oblečený rovnako (vrstvovo) a bez studených rúk.

Čo sa modrín týka, len sa domnievam, že súvisia s pádmi a búchaním. Sú prevažne v oblasti nôh, kde je veľký predpoklad buchnutia pri akejkoľvek aktivite.

Ďakujem

Dobrý deň,

každý má trošku inak nastavené teplotné štandardy. Som za to, deti skôr nepreobliekať a radšej takýmto štýlom otužovať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas