Aký červený fľak na čele má môj syn?

Zodpovedané
26. okt 2021

Dobrý deň,

po pobyte vonku prišiel syn domov s takýmto malým ohraničeným fľakom na čele. Vonku mal čiapku a trocha sa aj spotil. Nevyzerá to ako potnička. Je to úplne ploché, necíti to, nesvrbí ho to. Na spánku má ešte jeden taký podobný, ale bol úplne malinký.

O čo by mohlo ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám iba z týchto informácii povedať, napríklad kontaktná dermatitída - spotenie + čiapka, ale aj žihľavka, ak mizne, prípadne reakcia na chlad, ale aj úrazová etiológia (priškripnutie do niečoho).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas