Ako zmeniť slabý spánok dieťatka?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

mám 14 mesačné dieťatko, ktoré má veľmi slabý spánok. Zobudí ho čokoľvek.

Čakám dvojičky a budeme spať všetci v jednej izbe. Inak situácia nedovoľuje.

Dá sa nejako zmeniť takýto plytký spánok na tvrdý?

Odporúčate nejaký tréning?

Pokiaľ to nezmením, tak budem celú noc dookola len uspávať deti.

Ďakujem

Dobrý deň,

tréning neodporúčam, ale možno nejakú holistickú poradkyňu, ktorá by s Vami prešla možnosti. www.babiesandsleep.com

Neviem či ste skúšali nechávať biely šum, ako máte zatemnené, akú máte teplotu, vyvetrané, či je to problém dlhodobý, alebo prišiel postupne.

Na problém je vhodné pozrieť sa komplexne. Určite sa dá nájsť riešenie, aby ste ako rodina vedeli efektívne fungovať ďalej spolu všetci.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas