Ako sa zbavíme mliečnej chrasty u 3,5 ročnej dcérky?

Zodpovedané
6. máj 2022

Dobrý deň,

3,5 ročná dcérka má mliečnu chrastu vo vlasoch. Keď bola malá, tak s tým mala problém tiež a teraz sa jej to objavilo znova. Má žlté miesta v dlhých vlasoch. Používame detské šampóny, nič špeciálne na tento problém.

Ako sa toho zbaviť?

Ďakujem

Dobrý deň,

kúpte špeciálny Babé Detský šampón na mliečnu chrastu a používajte iba tento do vlasov.

Okrem toho môžete aplikovať Bioderma babysquam a potom mliečnu chrastu vyčesať vždy, keď sa vytvorí.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas