Ako riešiť synove problémy po obriezke?

Zodpovedané
19. jan 2022

Dobrý deň,

môj syn mal zúženú predkožku a asi 4 roky dozadu podstúpil obriezku. Odvtedy má problém, stále si dáva ruku tam dole a poťahuje. Pýtala som sa ho prečo to robí a vravel, že mu to vadí. Asi má pocit napätia, alebo mu tam niečo vadí. Už som aj trenky vymenila za slipy, aby ho nemal tak voľne, ale nepomohlo. Poťahuje si ho, alebo narovnáva každých 10 minút. Je to dosť problém v škole, lebo to každý vidí. Ruku si nedáva do nohavíc, ale len cez nohavice.

Ako mu môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ takýto problém som ešte neriešila a nenapadá ma žiadne riešenie Vašej situácie. Robí to vo všetkých druhoch vrchných gatí? Rifle, tepláky, nohavice, pyžamko?

Veľa chlapcov si chytá pipíša aj bez toho, že by mali obriezku. Možno je to aj prípad Vášho synčeka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas