Ako riešiť problém s nočnou erekciou u 3-ročného syna?

Zodpovedané
6. dec 2022

Dobrý deň,

mám 3-ročného synčeka a už asi tretí deň mi večer alebo v noci plače kvôli tomu, že sa mu postaví pipík. S plačom hovorí, že pipík je zlý a že chce ho dať preč.

Ako mám riešiť tento problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

asi mu skúste vysvetľovať, že pipík nie je zlý, že občas sa chlapcom ako je on postaví a nemusí tomu pripisovať žiadnu špeciálnu pozornosť.

Nie je to zlé, ani dobré. Je to tak rovnako ako napríklad kakáme a cikáme. Treba mu povedať, že pipík je jeho rovnaká súčasť ako vlasy a ruky. A že pipík sa stavia aj iným chlapcom a občas aj starším ako je on. Asi nejako takto by som na to išla.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas