Ako pomôcť zahlienenému trojmesačnému bábätku?

Zodpovedané
2. jún 2022

Dobrý deň,

moja dcérka má 3 mesiace a dlho sa jej vracajú soplíky. Teraz už má sopliky 2 týždne a vôbec sa to nelepší. Zatekajú jej a počuť ako jej stekajú. Má zachípnutý hlások.

Odsávame, dávame Pfysiomer baby a Fenistil kvapky 3x4 kvapky denne, vitamín C a D.

Ako jej môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto všetko znie ako dobrá domáca liečba. V podstate niet čo dodať. Je vhodné vyšetrenie lekárom, aby vylúčil nejakú špeciálnu možnú príčinu dlhotrvajúceho soplíka.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas