Ako pomôcť trojmesačnému bábätku, ktoré má soplíky?

Zodpovedané
3. okt 2021

Dobrý deň,

naše trojmesačné bábätko má soplíky, zle sa mu dýcha, dávam len Aliamare Clean a potom odsávam. Pomáha to a robím to každé dve hodinky pred dojčením.

Ako mu môže môžem ešte pomôcť?

Čo mu môžem dať na bolesť hrdla a nádchu?

Doma som siahla len po Olynth spreji (iné doma nemám), výplach slanou vodou nepomáha.

Ďakujem

Dobrý deň,

výplach slanou vodou by som u tak malého nerobila.

Dávajte Aliamare pokojne každé 2 hodiny ako robíte. K tomu kúpte Nasivin 0,05% a ten dávajte 3x denne 1 kvapku do oboch dierok do odsatého nosa po aplikácii Aliamare (to je dôležité aby bol odsatý).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas