Ako podporiť imunitu skoro 6 ročnej predškoláčky?

Zodpovedané
24. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom skoro 6 ročnej dcérky, ktorá je predškoláčka. Od septembra býva chorľavá. Prvý raz to prešlo zo sopľa a teploty do zápalu priedušiek a druhý raz mala 5 dní len teploty samotné.

Kúpila som jej chlorellu, lebo mne pomohla. Zvažujem pridať aj kolostrum.

Môže dieťa užívať chlorellu a kolostrum zároveň?

Je lepšie tekuté alebo tabletkové kolostrum?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr by som siahla po betaglukane, napr. Imunoglukan P4H, vitamíne D v dávke aspoň 1000IU. Vitamín C je v Imunoglukane a v strave.

Ak je chlorella a kolostrum určené pre deti, môžete ich dávať a neublížite tým dcérke. Forma či tekutá alebo tabletka je na preferencii dcérky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas