Ako môžem podporiť imunitu dvojročnej dcérky pri piatej chorobe?

Zodpovedané
29. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom problému mojej dvojročnej dcérky, ktorá od minulého pondelka horúčkovala. Mala 38 - 39,5°C a aj zvracala. Odmietala jesť.

V utorok tiež a aj horúčky pretrvávali. Išli sme pediatričke a tá jej predpísala Cedrox 250 s tým, že má aj červené hrdlo. Horúčky trvali do cca piatka rána, kedy sa objavil aj výsyp na tele. Ten sa stupňoval, tak naša pediatrička na kontrole v piatok usúdila, že to je piata choroba.

Ako môžem podporiť imunitu dcérky pri piatej chorobe?

Dcérka je umrnkaná, málo papá a nie je vo svojej koži.

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete kúpiť Cebion multi sirup. Ochorenie potrebu čas, pokoj, tekutiny a symptomatická liečbu problémov (teplota, na bolesť hrdla, do nosa ak treba).

Na kožu nie je potrebné nič špeciálne dávať. Pri ATB určite zvoľte aj probiotiká. Odporúčam Probiofix IMUN.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas