Ako môžem dcérke pomôcť zbaviť sa vyrážok pri ústach?

Zodpovedané
29. nov 2022

Dobrý deň,

dcérke sa asi 2 mesiace dozadu vyhodili takéto vyrážky. Keďže si stále niečo dáva do úst a tečú jej sliny, neprechádza jej to. Dávam jej na to Kalciovú masť a Infadolan, no nič nezaberá.

Ako môžem dcérke pomôcť zbaviť sa týchto vyrážok pri ústach?

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste prípravok od Bioderma ABC Derm Perioral. Zároveň eliminujte kontakt s pastou, či inou kozmetikou v prípade, ak používa nejaké detské krémy na pery alebo niečo podobné.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas