Ako má postupovať 16-ročná dcéra pred návštevou psychológa?

Zodpovedané
13. nov 2022

Dobrý deň,

moja 16-ročná dcéra má navštíviť psychológa, preto sa chcem poradiť ohľadom niektorých informácií.

Treba k návšteve psychológa výmenný lístok od pediatra a aj zdravotnú dokumentáciu?

Je taký istý postup aj u súkromného psychológa?

Bude záznam o jeho návšteve v karte dieťaťa?

Kde nájdem zoznam psychológov pre Žilinský kraj?

Ďakujem

Dobrý deň,

k návšteve psychológa netreba výmenný lístok. Záznam v karte byť nemusí, ale nevidím dôvod prečo by nemal byť.

Duševné zdravie je súčasťou celého zdravotného stavu a lekár dieťaťa by o ňom teda nemal prečo nevedieť. Zoznam by som hľadala iba "googlom", neviem o ničom konkrétnom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas