Ako liečiť suché sople u 5 mesačného bábätka?

Zodpovedané
13. máj 2020

Dobrý deň,

moje 5 mesačné bábätko máva suché zelené sople. Tak raz za tri dni mu ich odsávam, idú ťažko. Horúčky a ani kašeľ nemá.

Trvá to už vyše mesiaca. Používame Aliamare kvapky a kúpili sme aj zvlhčovač vzduchu.
Nič nezaberá.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nosnú hygienu Vám odporúčam robiť denne viackrát. To znamená, že do nošteka Aliamare. Potom poodsávať, aby sa nestihli soplíky tak hromadiť a teda zelenať a pôjdu poodsávať ľahšie. Zvlhčovač používajte naďalej.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas