Ako liečiť nezápachajúci výtok u 4-ročnej dcérky?

Zodpovedané
9. aug 2022

Dobrý deň,

so 4-ročnou dcérkou sme sa boli kúpať na kúpalisku a od štvrtka začala mať bezfarebný nezapáchajúci výtok (nohavičky má špinavé od výtoku). Nesťažuje sa, že by ju niečo štípalo pri močení. Ani ju nič nesvrbí. Vonkajšie pysky má červené a zvnútra má červenú pošvu.

Natieram ju Canesten krémom, umývam Lactacydom Gril a robíme sediace kúpele v repíku. Predtým ju opláchnem sprchou odspodu.

Treba ešte niečo nasadiť, alebo by to mohlo byť postačujúce?

Je nutná návšteva lekára?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

je vhodná návšteva lekára - odber moču. K tomu, čo robíte by som ešte mimo toho čo naordinuje lekár doplnila probitoiká (Probiofix IMUN).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas