Ako liečiť mapu okolo lôžka na nechte?

Zodpovedané
30. júl 2021

Dobrý deň,

môjmu synovi sa pred asi mesiacom vyhodili také malé púpence okolo lôžka nechta. Zo začiatku som tomu nevenovala pozornosť, možno sa poprhlil, myslela som si. Avšak začalo sa to širiť ako taká mapa po prste ďalej a dnes sa také malé pupáčiky vyhodili aj na vedľajšom pršteku. Sme bezradní. Keďže sme na prázdninách na Sk, na kožné ošetrenie sa tu nedostaneme.

Čo máme robiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto určite by mal vidieť kožný lekár. Netrúfam si sama stanoviť diagnózu a ani liečbu. Viete ísť aj ako samoplatcovia a potom Vám to preplatí poisťovňa.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas