Ako liečiť bolestivé bruško 5 mesačného dieťatka?

Zodpovedané
27. feb 2022

Dobrý deň,

ďakujem za tip na BioGaia na bolestivé bručko a koliky. Už 5 mesiacov sú náš najväčší pomocník.

S ktorým pripravkom máte dobrú skúsenosť na pomoc od prdíkov, ak napriek užívaniu probiotík k nim dôjde?

Máme doma Espumisan a ColiPrev. Počula som však, že to som zle kúpila. Vraj účinnejší je SabSimplex.

Ďakujem

Dobrý deň,

teší ma pomoc. Espumisan, Sab Simplex či Simethicon. Všetky tieto prípravky obsahujú účinnú látku simetikon, ktorá pomáha. Takže je to o tom, čo viac sadne dieťatku, nemali by však byť medzi nimi veľké rozdiely.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas