Aké vyšetrenie máme absolvovať, keď štvorročná dcéra má stále kašeľ?

Zodpovedané
29. nov 2019

Dobrý deň,

dcéra má 4 roky a už druhý rok navštevuje škôlku. Akonáhle začne september, tak dostane kašeľ, ktorý trvá skoro až do apríla. Po troch týždňoch preliečovania sirupmi je 3 dni bez kašľa a kašeľ sa znova objaví. Nie vždy má popri kašli aj nádchu.

Aké vyšetrenia by sme mali absolvovať?

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ORL, imunoalergológia a pľúcne a prípadne sono na reflux - prípadne gastrovyšetrenie.

Ak je dcérka aj teraz v "kašľovom"štádiu, nasaďte jej Imunoglukan P4H acute sirup.

Ak nie je, tak iba obyčajný Imunoglukan.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas