Aké vyšetrenia by mal absolvovať chlapec, ktorý máva suchý nočný kašeľ?

Zodpovedané
31. máj 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

My toto všetko robíme. Synček spáva vyššie uložený. Imunoglukan užíva dlhodobo a spáva aj pri otvorenom okne.

Ako inak mu ešte môžem pomôcť?

Aké vyšetrenia máme doplniť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ORL vylúčili zväčšenú mandľu, tak ešte imunoalergoligické/pneumologické vyšetrenie. Na tie je však dosť náročné sa objednať, čakanie na termíny sú dosť dlhé.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas