Aké vyrážky má moja 4,5 ročná dcérka?

Zodpovedané
30. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej 4,5 ročnej dcérky, ktorá je chodí do škôlky. Mala nádchu a vlhký kašeľ. Teraz dva týždne od začiatku priehľadných soplíkov sa vyhádzala. Kiahne už mala. Teplotu nemá a náladu má celkom dobrú.

Vyrážky ju svrbia a množia sa. Na tvári si ich rozškriabala. Niektoré vyrážky majú na sebe ako keby hnisavú čiapočku. Iné majú opuch.

O aký zdravotný problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

niečo imponuje ako kiahne (píšete, že prekonala), niečo ako urtika.

Neviem Vám takto bez ďalších informácii napísať o čo ide. Ukážte sa obvodnej lekárke, ktorá si stav odsleduje.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas