Aké suché miesta na nožičkách má moja dcérka?

Zodpovedané
9. apr 2021

Dobrý deň,

už 1,5 mesiaca pozorujem u mojej trojročnej dcéry na nožičkách takéto suché miesta, ktoré vyzerajú ako keby poškriabané.

Sčervenie to takto najmä po kúpaní. Už cca 2 roky používame jeden gél, v tomto sa nič nezmenilo. Počas dňa to je iba suché bez zafarbenia.

S čím to máme natierať?

Z čoho to môže byť?

Nemá to nikde inde, len na nožičkách, na jednej nôžke viac.

Ďakujem

Dobrý deň,

používala by som určite nejakú kozmetiku na atopickú kožu, či už z radu Bioderma Atoderm alebo La roche possay Lipikar.

Otázku skúste vložiť aj sem, detské kožná Vám určite povie k tomu viac
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/dermato...

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas