Aké fľaky má moja štvorročná dcérka?

Zodpovedané
29. jún 2022

Dobrý deň.

štvorročnej dcére sa dnes na stehnách urobili podliatiny. V menšej miere má také aj na kolenách, 2 bodky na chrbte a trochu na brušku. Tie som si všimla už včera. Teraz večer som malý fliačik našla aj na brade. Mám pocit, že sa jej robia stále nové.

Sú podkožné, po pritlačení pohára nemiznú. Dcéra sa inak na nič nesťažuje.

O čo by sa mohlo jednať?

Mohli by byť fľaky spôsobené na gumenom hrade, v ktorom sa šmýkala v šatách?

Ale tie na brušku už mala deň predtým.

Ďakujem.

Pozn: Fotky prikladám v druhej otázke. Prosím nezverejňovať

Dobrý deň,

je vhodná návšteva lekára s vyšetrením a odbermi. Vylúčiť to, že je to z hradu sa nedá inak ako takýmto vyšetrením.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas