Aká je príčina nočného krvácania z nosa u 9 ročného syna?

Zodpovedané
17. mar 2022

Dobrý deň,

9 ročnému synovi v noci začala tiecť krv z nosa. Zobudil sa na to. Stalo sa mu to už pred cca 2 mesiacmi. Vtedy 2x asi s týždennou pauzou a raz cez deň ešte. Vtedy som mu dala Ascoroutin.

V izbe nie je suchý vzduch alebo aspoň meteostanica neukazuje.

Čo môže byť príčinou?

Je nutná návšteva pediatra?

Ďakujem

Dobrý deň,

návšteva pediatra je vhodná. Treba premerať tlak, či nemá zvýšený. Ak nie, tak potom môže byť na "vine" napríklad cievka v nose, ktorú ORL lekár "opraví".

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas