9 mesačný syn v noci zle spí. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
15. aug 2020

Dobrý deň,

môj 9 mesačný syn v noci veľmi zle spí. Budí sa každú hodinu s veľkým plačom. Hneď začne loziť a stavať sa na nôžky. Cez deň spí dvakrát denne.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať, čo je jeho problémom. Treba sa nad tým zamyslieť komplexne - strava večer, uspávanie, podmienky, pocit separácie, či je dojčený, či nie, čo cez deň zažil, aké nové úspechy/neúspechy mal.

Trošku to presahuje možnosti tejto odpovede. Skúste si prečítať nejaké články na tejto stránke (https://www.lepsispanokbabatiek.sk/8-10-mesacna...), prípadne sa poradiť so spánkovou poradkyňou.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas