6 ročný syn má drapľavé vyrážky. Ako sa ich zbaví?

Zodpovedané
29. júl 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kožného problému môjho 6 ročného syna. Najškôr sa mu vyrážky vyhodili na lakti. Boli to také vystúpenejšie. Na dotyk ostré a drapľavé. Lekár mu predpísal krém s obsahom kyseliny salicilovej. Zjemnilo sa to, ale neustúpilo.

Potom som si všimla, že aj na kolenách má pár vyážiek. Nedávno mi ukazoval vyrážky aj za kolenami a včera som mu to objavila aj na druhom lakti. Niektoré ho svrbia.

Ako sa zbavíme týchto vyrážiek navždy?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s týmto problémom by som išla kožnej lekárke. Tá po vyšetrení synčeka a rozhovore s Vami stanoví diagnózu a presné lieky, ktoré synčekovi zaberú.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas