6 mesačná dcérka je zachrípnutá. Môžem jej dať kalciový sirup?

Zodpovedané
29. apr 2021

Dobrý deň,

moja 6 mesačná dcérka chrčí ako keby je zachrípnutá. Boli sme na prechádzke v nosiči a na druhý deň ráno už chrčí, pravdepodobne ju ofúklo. Možno zadné soplíky.

Môžem jej dať kalciový sirup?

Treba ísť k doktorke osobne?

Ďakujem

Dobrý deň,

dcérke radšej ako dat kalciový sirup odporúčam Hedelix, prírodný výťažok 2,5 ml 1x denne.

Ak má noštek plný tak morská voda do nošteka na čistenie.

Čo sa týka návštevy lekára, nemusíte vyslovene ísť, treba počkať čo to spraví. Môže trvať aj týždeň. Ak by pribudli teploty nad 38 stupňov, tak návšteva lekára určite.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas