6 mesačná dcéra je už štvrtý mesiac zahlienená. Ako jej môžem pomôcť?

Zodpovedané
15. apr 2022

Dobrý deň,

moja 6 mesačná dcéra je zahlienená. Trvá to vkuse asi od januára.

Ako jej mám pomôcť?

Čím je spôsobené zahlienenie?

Má aj suché sople v nose, inak jej nič nie je. Nekašle. Teda iba vtedy, keď chce odkašľať hlieny.

Ďakujem

Dobrý deň,

treba dcérku riadne vyšetriť, aj s výtermi a riadiť sa podľa odporúčaní lekára.

Takto bez vyšetrenia ešte treba uvažovať nad 2 vecami. Jedna možnosť je, že kúrite a máte suchý vzduch. Druhá, že máte moc vlhko a plesne v byte.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas