5 ročná dcérka má hnis a bielkoviny v moči. Čo jej pomôže?

Zodpovedané
27. feb 2022

Dobrý deň,

mám 5 ročnú dcérku a náš problém začal pondelok ráno močením. Neskutočne plakala, že ju všetko bolí a štípe. Moč veľmi smrdel a bol zakalený - tmavý.

Zistili jej 5000 baktérií v moči a nasadili Biseptol. V stredu večer začala zvracať, štvrtok ráno som opäť odniesla moč pediatričke. Mala 2000 baktérií. Dala nám Zinnat. Dcérka opäť všetko vyvracala a v piatok poobede uz žiadne baktérie nemala. Boli sme opäť u lekára a labáky nezistili nič. V pondelok bol moč v poriadku, ale mala bolesť na začiatku močenia.

V piatok opäť moč zakalený a smrdí. V moči má hnis a bielkoviny. Bolesť je iba ráno, dez deň sa to dá. Ráno je moč najhorší. Doktorka hovorí, že si malá vymýšľa. Vraj ju to už nemôže bolieť. Ale hnis a bielkoviny sa podľa mňa vymyslieť nedajú. Ťahá sa to už dva týždne.

Ako môžem dcérke pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste jej dať kúru Urinal sirupom a každý deň jeden probiotický jogurt.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas