5 mesačná dcéra prestala zo dňa na deň bľabotať. Je to v poriadku?

Zodpovedané
15. apr 2021

Dobrý deň,

mám 5 mesačné dievčatko., ktoré niekoľko týždňov krásne bľabotalo. Keď sa ráno zobudila, tak nám "rozprávala" aj hodinu v kuse. Teraz zo dňa na deň s tým prestala. Trvá to už nejaké dva týždne. Mysleli sme si, že má len nejaké obdobie, že sa to vráti, ale nevyzerá to tak.

Je to normálne, alebo treba navštíviť lekára?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to normálne. Bľabotať si znova začne, okolo 8. mesiaca. Ak nie, treba to riešiť potom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas