4 týždne mám problém s dýchaním. Čo mi pomôže?

Zodpovedané
15. apr 2022

Dobrý deň,

už štvrtý týždeň mám problém s dýchaním. Jedného dňa som sa zobudila s tým, že sa mi nedá dýchať ústami a zároveň ako keby som mala upchaté podnebie. Bolo to dosť nepríjemné, bránilo mi to absolútne vo všetkom.

Pocitivo sa tým stále zaoberám a nedokážem sa sústrediť na nič iné. Skúšala som si čo to o tom hľadať aj na internete a jediné tomu podobná bola zadná nádcha. Chodiť k doktorovi, ktorý mi odporučí kvapky do nosa, ktoré mi mimochodom nepomáhajú a len mi vysušujú nos, tak to sa mi nechce.

Čo mi môže byť a čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobeý deň,

skúsila by som inhalácie, Sinupret kvapky a morskú vodu do nosa. Ak nezaberá, tak ORL vyšetrenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas