10 týždňová dcérka má už 3 týždne soplíky. Ako jej môžeme pomôcť?

Zodpovedané
22. mar 2022

Dobrý deň,

dcéra má 10 týždňov a už 3 týždeň ju trápi upchatý noštek. Nemá skoro žiadne soplíky. Dávam jej Physiomer a odsávam. Ešte jej doktorka predpísala Fenistil 3x denne, ale sa jej to nezlepšuje. Vetráme, uteráky máme na radiátore. Aj sme kúpili zvlhčovač vzduchu a stále nie je lepšie.

Ako sa dá dcérke pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete ešte kúpiť inhalátor s Vincentkou a dávať k nošteku dcérke. Inak iba odsávanie aj 5x denne a chce to viac iba čas. Fenistil by som nedávala.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas