Je normálne kojiť trojročné dieťa niekoľkokrát za deň a aj v noci?

Zodpovedané
30. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom dojčenia mojej trojročnej dcérky.

Je normálne, že ju kojím niekoľkokrát za deň a aj v noci počas budenia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

predovšetkým gratulujem a ďakujem za tak dlhodobé dojčenie.

V tomto veku je normálne to, čo vám obom vyhovuje. Ak potrebujete na dojčení niečo zmeniť, skúste sa na tom s dcérou dohodnúť.

Dojčenie je dohodou vás oboch a bude fungovať správne len, ak bude vyhovovať obom.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová