Dcérku som dojčila do 5. rokov. Ako ju odučím, aby mi nechytala prsia?

Zodpovedané
29. aug 2022

Dobrý deň,

dcérku som dojčila do cca 5 rokov a niečo. Mne to už bolo nepríjemné. Mlieko sa mi priebežne stratilo a aj ona zabudla sať. Keď sa však zobudí a pred spaním má chytá za prsia.

Čo s tým?

Ďakujem

Dobrý deň,

prsia sú pre deti taký magnet. Rady si pripomínajú chvíľky, kedy sa k nim túlili – aspoň pohladiť, keď už sa nedojčím.

Pokiaľ je Vám to nepríjemné, jednoducho to vysvetlite a nedovoľte. Nepáči sa Vám to, neprajete si to. Rešpekt k integrite Vášho tela je treba dodržiavať.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová