Ako liečiť otvorenú ranu na bradavke po uhryznutí?

Zodpovedané
28. júl 2024

Dobrý deň,

môj syn ma jedenkrát pohrýzol a už dva týždne si s ranou neviem poradiť. Nechávam to vetrať, dávala som si Nursicare náplaste, ktoré mi na začiatku dojčenia veľmi pomohli. Pristúpila som na kvapky, ktoré majú byť protizápalové, no to mi bradavku ešte viac pohoršilo. Zostala červená a vystúpili mi tam ako keby biele vyrážky a to svrbí. Neviem čo to je za reakciu.

Akú liečivú masť si mám dať na otvorenú ranu?

Je to neznesiteľné.

Ďakujem

Dobrý deň,

môže to byť kvasinka, môže to byť bakteriálna infekcia, atopický ekzém...

Odporúčam navštíviť odborníka - gynekológ, obvodný lekár, dermatológ.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová