Zvládne Petite&Mars Street dedinský terén?

Zodpovedané
6. apr 2022

Ahoj,

rada by som sa spýtala na nejakú skúsenosť s Petite&Mars Street, ktorý nemá nafukovacie kolesá.

Zvládnu aj tie gélové kolesá menší dedinský terén a prípadne vychádzky v snehu v zime?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Petite&Mars Street má v základe penové kolesá a je to naozaj skôr mestský model. Do terénu by som s ním nejazdila.

Gumové kolesá má model Petite&Mars Street+ RWS. Jazdné vlastnosti oproti nafukovacím kolesám sú trochu horšie. Kočík môže viac drncať, ale terén aj sneh zvládne, takže by som sa nebála. Sama mám na kočíku gumové kolesá a som s ich vlastnosťami spokojná 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia