Zmena golfáču pre 4 a polročné dieťa, ktoré sa v Maclarene XT zošmykuje - niečo skladné na príležitostné použitie?

Zodpovedané
24. apr 2020

Dobrý deň,

mám po staršom dieťati doma golfový kočík Maclaren XT. Avšak mladšie dieťa sa mi v ňom stále zosúva nižšie (už má 4 roky a 1/2). Je nejaký podobný (idealne aj s madlom, ale nie je podmienkou), ktorý by bol lepší, a aj sa skladal na plocho - nie ako golfové palice? Vozím ho v aute, je to kočík pre prípade potreby, pripadne na prechádzku so sebou.

Vďaka
Ada

Ahoj,

Maclaren Techno XT je, čo sa priestoru týka ozaj štedrý, takže ak sa dieťatko šmýka, je už asi dosť veľké. Plus asi aj sa trošku šmýka svojou vlastnou vôľou - aj moji mi to robia.

Myslím tým, že ako veľkáč sa vie trochu udržať vzpriamenejšie, ale moji začnú vymýšľať, keď sa im už v kočíku nechce sedieť a posúvajú sa riťkou dole. Neviem, možno to nie je váš prípad, ale stáva sa. Je pravda, že vtedy by pomohlo, aspoň trochu, detské madlo - lebo možno šmýkaniu napomáha aj absencia opory vpredu. To sa dá kúpiť.

Maclaren Techno XT

Každopádne som tým len chcela povedať, že priestrannosťou veľmi niečo také a ešte skladnejšie nenájdeš. Ale možno naopak trochu menší priestor bude dieťatko lepšie istiť.

Z malých, ultraskladných kočíkov to bude ťažké, kvôli opierke. 4,5 ročné dieťa bude potrebovať opierku čo najvyššiu. Preto odporučím CBX Etu Plus alebo Cybex Eezy S+.

CBX Etu Plus

Cybex Eezy S+

Z golfiek zasa Koelstra Simba T4 - je o čosi minimalistickejšia, a preto zaberie trochu menej, Alebo potom ultraminimalistický Koelstra Twiggi T3. Aj k týmto kočíkom sa dá dokúpiť uni madlo hoc aj z ali (tam by som dala to menšie).

Koelstra Simba T4

Koelstra Twiggy T3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli