Zimný fusak - ktorý je vhodnejší? Joolz Uni² alebo BJÄLLRA 2020?

Zodpovedané
17. sep 2020

Neviem sa rozhodnut, ktory fusak je vhodnejsi na vacsiu zimu. Rozhodujem sa medzi Joolz fusak Uni² alebo BJÄLLRA fusak 2020.

Dakujem za radu

Ahoj,

vhodnejší fusak - ale na čo (aké obdobie, používanie)? Do akého kočíka? Pre aké staré dieťatko? Je strašne ťažké povedať “toto je lepšie”, keď človek nevie, na čo presne určuje tú “lepšosť” 😀

Chcem tým len povedať, že vhodný fusak sa veľmi líši aj od mamičkinej preferencie a používania kočíka, ale aj od modelu kočíka, veku dieťatka a očakávaného chladu plus vrstvenia.

Oba fusaky, z ktorých vyberáš, sú dobré a kvalitné a teplé, aj keď do Joolzu by som ja osobne asi vrstvila viac.

Fusak Bjällra je zasa taká výrazná štýlovka, páperová a teplá a hodí sa za mňa najviac skôr pre menšie dieťa, ktoré v ňom nebudeš budeš mať celý čas pekne zababušené. Plus si ním krásne ozvláštniš kočík. Na stále vyťahovanie staršieho dieťatka, čo chce aj chodiť, sa mi hodí viac menej páperová voľba, ako skôr tenšia s lepším prístupom a viac oblečeným dieťatkom vo vnútri.

Takže by som to zhrnula, že chybu neurobíš, neboj. Skôr si premysli, čo sa tebe páči a prípadne zájdi na predajňu a skús si ich vo svojom kočíku.

Ale oba sú určite vhodné, sedia pekne a aj pekne splnia svoju ochrannú funkciu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli