Výmena kolies u Concord Fusion - pasovali by naň nejaké kolieska, ktoré možno zohnať?

Zodpovedané
19. mar 2020

Ahoj.

Nove kolieska na Concord Fusion nezozeniem, uz sa nevyrabaju, zistovala som. Existuju nejake ine, ktore by tam pasovali?

Ahoj,

áno, ku Concord Fusion ako staršiemu modelu už žiaľ nové súčiastky veľmi nezoženieš. Nemyslím si tiež, že kolesá z iného kočíka - konštrukčne iného modelu budú pasovať - aj keby si ich nejako narvala na osku, nebudú robené na taký tvar, záťaž, typ brzdy a pod.

Concord Fusion

Čo by som urobila ja je - prešla by som bazárovú ponuku, pozrela či niekto tento model nerozpredáva na diely alebo aj vcelku za ok cenu a kúpila kvôli kolesám (prípadne budúcim ďalším dielom), ak budú v ok stave. Viem, nie ideálne riešenie, ale druhým ostáva v podstate len používanie kočíka v stave, v akom ho máš alebo iný kočík 😕

ALE bolo mi poradené odkázať aj na babyland@babyland.sk a alebo info@aladdin.sk - tým, že značku ponúkajú, možno budú vedieť poradiť alebo objednať alternatívny diel.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli