Vhodný kombinovaný kočík na dedinu, so zateplenou športovou časťou

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

v máji sa nám má narodiť chlapček. Keďže predpokladám, že na zimu už dieťa nebude chcieť byť vo vanicke, poprosila by som vás o radu ohľadne kombinovaného kočíka - aj ojazdeného - kde je kvalitná hlavne športová časť: teplá, strieška skladná až dole, aby bolo dieťa dobre chránené pred vetrom, a nánožník. Zároveň bývame na dedine, takže s kolesami, ktoré sú vhodné do terénu a odolné proti defektom, no zároveň s odpružením, aby som mu na ceste nevyhrkala dušičku.

Ďakujem za info.

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, čo je škoda. Každopádne mi to znie tak, že skôr trošku väčšie, robustnejšie kočíky by boli pre vás lepšou voľbou.

Prvými takými by boli asi najmä u nás obľúbené kombinované kočíky značky Bebetto - odpruženie, dvojité u modelov Bresso, Tito, Murano a pomerne zakrytá športová časť by ti myslím si mali vyhovieť. Kolesá sú ale žiaľ nafukovacie - nenafukovacie nájdeš u ich novšieho modelu Nico Shine, alebo potom napríklad Nitello.

Bebetto Bresso

Bebetto Tito

Bebetto Murano

Bebetto Nico Plus

Bebetto Nitello

Z iného súdka by som pozrela na Diono Quantum, čo je sedák a vanička v jednom s neskutočnou strieškou. Vynikajúca voľba na začiatok, ktorá ti vydrží až dovtedy, keď bude čas na niečo neotočné a ľahšie, pre staršie (napr. dvojročné) dieťa.

Diono Quantum

Ja osobne by som si dala pozor aj na váhu a skladnosť, ak teda plánujete nakladať kočík aj do auta a používať ho čo najdlhšie 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli