Trojkombinácia Roan Esso - ponúka dobrý pomer cena-kvalita?

Zodpovedané
5. aug 2019

Ahoj,

aky mas nazor na tuto trojkombinaciu v pomere cena-kvalita? Cenovo sa momentalne pohybuje do 600 eur, cca. Babatko cakame v zime, a neplanujeme ho skladat na kazdodennej baze - skor prilezitostne, ked nahodou niekam pojdeme.

Viem,ze to nie je najnovsi model od tejto znacky, ale zatial ma zaujal urcite viac ako Coss alebo uplne najnovsi Bloom.

Dakujem

Ahoj,

Roan Esso je podľa mňa fajn kočík - najmä čo sa ceny týka a tiež predovšetkým v začiatkoch.
Váhovo je ok, nie super (cez 13 kg), ale dá sa to prežiť - hlavne ak neplánuješ na dennej báze nakladať - vykladať do kufra auta. Zaberie dosť miesta, ale nie je najväčší v kategórii. Výhodou je super priestranná vanička, dostatok úložného priestoru, dobré jazdné vlastnosti s odpružením, zjednodušené skladanie. Športová časť mi príde o čosi menej praktická, ale na typ kočíka sa dá zvládnuť tiež. Ak neskôr dokúpiš ľahší, skladný športiak, podľa mňa to môže zvládnuť spokojní.

Jednu vec, čo však vytknem, je vajíčko - jednoznačne radšej dokúp lepšie, testované ADAC, čo sadne na dostupné adaptéry Maxi-Cosi. Ja by som poľské vajíčko neodporúčala, ani čo sa bezpečnosti, ani čo sa pohodlia a priestoru pre dieťa týka.

Roan Esso

A ešte spomeniem pár cenovo dostupných kočíkov podobného typu so super pomerom cena - výkon:
Kinderkraft Prime 2019, Bebetto Luca, možno Baby Design Lupo Comfort (žiaľ, ťažší) príp. Espiro Next Flow (tiež nie práve najľahší).

Kinderkraft Prime 2019

Bebetto Luca 2018

Espiro Next Flow

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli