Top 5 športových kočiarov v strednej cenovej kategórii, resp. kvalita za dobré peniaze (pre 4mes.)

Zodpovedané
1. okt 2019

Ahoooj 🙏
Moc krasne chcem poprosit o tvoj nazor a radu.

Mam stvormesacne babo. Vo vanicke sa mi vozit nechce. Z vajicka mi vyrasta. Kocik som kupovala Zopa Mystic dvojkombinaciu. Kolieska vyzeraju po tak kratkom case, akoby som ich mala 3roky 😃 Pride mi cely rozhrkany. Na vyzor sa nam vsak pacil.

K veci - hladam top sportovy kociar, ktory ma co najviac bezne hladaneho, ale nie za extremne peniaze. Poziadaviek ma kazdy vela, samozrejme, a chapem, ze nejde zohladnit vsetky - avsak rada by som bola za to, aby bol priestranny. Maly ma uz teraz 7,5kg 😂 Dal sa pouzivat mozno uz aj od teraz. Proste dat ho do lahu a moznost otocit ho by bola super. Vbudovana slnecna clona takisto - ak nie, nevadi. Kvalitne kolesa a pevnu konstrukciu do roznych terenov, nie tazky a lahko skladny do auta. Vyssi, mam vysokeho chlapa. A s dobrym uloznym priestorom, z ktoreho vsetko nevypadava 🙄😃

Aky mas prosim nazor na Cybex Balios M? A ten typ Air (ci ako). Priatela zaujala edicia Ferrari na vyzor 😂

Dakujem velmi pekne,
Denisa

Ahoj,

Cybex Balios M (nižšia verzia Cybex Iris M-Air je to isté, len s o čosi menšími kolesami) je určite kočík, kde je pomer cena-výkon fakt veľmi dobrý. Pekný, funkčný a dokonca aj vyšší kočík, ktorý, dovolím si tvrdiť, tvoje požiadavky naozaj spĺňa (aj tú priestrannosť, aj keď samozrejme zohľadnené na kočík s otočným sedadlom, ktoré vždy bude menšie, ako kočík so sedákom neotočným).

Cybex Balios M

Cybex Iris M-Air

Možno jediný malý problém je, ide o neaktuálny model. Kompletne ho nahradili modelom Cybex Balios S (ktorý je tiež veľmi fajn a stojí za myšlienku). Balios M ale určite ešte zoženieš na bazároch, prípadne v dopredajoch posledných kusov atď. Takže za mňa áno.

Cybex Balios S

Podobne výborný kočík z bazáru by bol Baby Jogger City Versa (či Versa GT) - o čosi väčší, ale aj super priestranný model so skvelým ovládaním a funkčnosťou. Určite výborná voľba. Jeho novšou variáciou je potom Baby Jogger City Premier, ktorý pozri tiež.

Baby Jogger City Versa

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Za mňa stojí za to aj drahší Stokke Beat, len teda vydanie zasa posunuli (na november) a ani cena nie je nízka. Ale teda hovoríš o kvalite za dobré peniaze a tento na mňa tak skutočne pôsobí. Tak aspoň stojí za zmienku a inšpiráciu.

Stokke Beat

Ak by 470 eur bola prijateľná cena, perfektný kočík je aj Emmaljunga NXT60. A spomeniem aj Valco Snap Ultra Trend, prípadne funkciami nižší no lacnejší Ultra Tailormade, prípadne aj s nafukovacími kolesami ako Sport verzia.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli