Sú kolesá kočíka Hauck Colibri odpružené?

Zodpovedané
29. jún 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Hauck Colibri. Kočík vyzerá byť skladný a aj šikovný. Bojím sa však tých koliesok.

Sú odpružené a nehrkocú?

Mám štvormesačného syna a nechce mu už byť vo vaničke. Hľadám niečo spratné.

Ďakujem

Ahoj,

Hauck Colibri má odpruženie všetkých kolies, ktoré je ale bohužiaľ slabšie. Je tak vhodný skôr do mesta a iný nenáročný terén. Jedná sa o kompaktný kočík, ktorý sa ľahko skladá. Vďaka popruhu ho môžeš jednoducho vziať cez rameno. Oceníš ho tak najmä na časté cestovanie.

Podobným typom je aj Maxi-Cosi Leona, ktorý má kvalitnejšie prevedenie a aj lepšie jazdné vlastnosti.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia