Sú kočíky značky My Babiie vhodné na prechádzky do mesta?

Zodpovedané
Dnes o 12:27

Dobrý deň,

žijem v zahraničí a hľadám kočík pre 12-mesačné dieťa. Stále mi vyskakuje My Babiie MB160 a My Babiie MB30. Ten sa mi celkom páči a aj cena nie je zlá.

Kočík Venicci Vero sme predali. Syn v ňom nechcel byť, preto hľadám len niečo lacné na prechádzku do mesta. Na vyššie uvedené kočíky som nenašla žiadne recenzie. Hľadám niečo cenovo dostupné, úplný sed alebo dostatočný sed, aby tam vedel pekne sedieť. Plus chcem, aby mal boky hlavne kvôli počasiu. Tu stále prší a fúka.

Ďakujem

Ahoj,

kočíky značky My Babiie sú známe predovšetkým v zahraničí, pretože nie sú dovážané na náš trh.

Model My Babiie MB160 je pokračovacím kočíkom, ktorý je určený pre rodičov pohybujúcich sa v mestskom teréne. Jeho penové kolesá spolu s odpružením dobre zvládajú prejazd rovnejším terénom. Jeho sedadlo je dostatočne priestranné. Vďaka nosnosti 22 kg a vyššej chrbtovej opierke vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Vzhľadom na pevnú rodičovskú rukoväť vo výške 106 cm je vhodný pre stredne vysokých rodičov (do 170 cm).

Bratský model My Babiie MB30 je skôr lacnejšou verziou modelu My Babiie MB160. Je to cítiť na použitých materiáloch, ale aj na jemne obmedzujúcich funkciách ako je napríklad jeho pevné detské madlo, ktoré sa nedá pohodlne otvoriť či odklopiť pre ľahký prístup k dieťaťu.

Podobným modelom je kočík Carrello Nero. Je to cestovný typ kočíka s možnosťou jednoručného zloženia do kompaktnej veľkosti. Po zložení nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť, pretože v zloženom stave stojí sám. To ušetrí miesto pri uskladnení. Nízka hmotnosť a ľahká manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou aj na nerovnejšom mestskom povrchu. Športové sedadlo je dostatočne priestranné a je možné ho napolohovať do skoro úplného ľahu. Rukoväť je na pevno vo výške 105 cm, pohodlne sa tak bude ovládať nižším až stredne vysokým rodičom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally