Športový kočík z bazáru do 100 eur - s nafukovacími kolesami a dlhou strieškou

Zodpovedané
22. apr 2020

Ahoj Eli😊

Sestra ma celkom obmedzeny rozpocet, preto zhana kocik z bazaru, ale! - nechce kupit hrkalku za 10 eur. Je schopna tych 100 eur obetovat, zial je mamicka samozivotelka a tym padom je obmedzena, a potrebuje sportovy kocik v oboch smeroch s nafukovacimy kolieskami, ktory zvladne teren. S dlhou strieskou, aby na maleho nesvietilo slniecko. Preto si chce nechat poradit, ze na co sa ma zamerat - ake tipy, i ked bazarove.

Dakujem 😊

Ahoj,

prvým, čo ti (jej) odporučím, by bolo zváženie kočíka neotočného, keďže sa do sumy zmestí skôr, bez toho, aby si kúpila nejaké veľké poľské hebedo.

Ak by bola schopná otočnosť sedadla oželieť, niečo ako Petite&Mars Street s nafukovacími kolesami Air alebo Britax B-Motion Plus by boli možnosťami na dlho (sú priestranné a nosné) a aj na nerovnosti. A nezaťažili by ju váhou.

Petite&Mars Street

Britax B-Motion 4 Plus

Prípadnou je aj možnosť ako Lionelo Annet Plus - ale nemá nafukovačky.

Lionelo Annet Tour

A ak to otočné sedadlo teda musí byť, jednoznačným odporučením by bol model Bebetto Nico - veľké kolesá, odpruženie, preklopiteľná strieška a celkovo fajn recenzie vzhľadom na cenu kočíka ho robia asi naj kandidátom v tejto cenovej relácii.

Bebetto Nico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli