Športový kočík s vyššou nosnosťou, ľahký, a ideálne s ručnou brzdou

Zodpovedané
25. nov 2019

Ahoj,

hľadám športový kočík s vyššou nosnosťou (aspoň 25kg). Mal by byť spratný, ľahko zložiteľný, s ručnou brzdou (ale nie je podmienkou), a keby bol ešte aj do 10kg, bolo by to mega (len o tom asi môžem iba snívať). Kočík, ktorý by sme využili skôr ako rehabilitačný ťažký kolos 🙂

Zatiaľ som pozerala Baby Jogger City Mini GT, TFK, Mountain Buggy Terrain V3..

Ďakujem

Ahoj,

ideš na to náhodou veľmi dobre.

Z tých ľahších je Baby Jogger City Mini GT, resp. GT2 jednoznačne najlepšia voľba - šikovná, nosná, praktická.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT2

Z tých terénnejších, naopak, je Mountain Buggy Terrain V3 jeden z úplne top kočíkov a váha je tam na to, čo to je, ok.

TFK sú tiež skvelé kočíky, len teda ťažšie. Ja osobne by som išla do MB, ak si ok s váhou a potrebuješ to aj na terén a BJ, ak ti záleží skôr na tej čo najnižšej váhe.

A spomeniem tu potom ešte aj Baby Jogger City Elite ako taký fajn stred.

Mountain Buggy Terrain V3

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli