Športový kočík s preklápacou rúčkou

Zodpovedané
12. jún 2019

Športový kočík s preklápacou rúčkou - existuje taký? Ak áno, poraďte prosím, ktoré modely túto funkciu ponúkajú.

Ahoj,

áno, na trhu sú ešte stále modely, ktoré túto funkciu ponúkajú.

Jedným z najznámejších a najobľúbenejších je dokonca dizajnovka Bugaboo Cameleon. Nielenže je to výborný kočík, ale teda môžeš smer sedáku prehadzovaním zmeniť aj za jazdy. Je to kočík nie najlacnejší, ale kvalitný a funkčný, s výbornoo resale hodnotou (neskôr ho aj dobre predáš). Prípadne je dostupných aj mnoho bazárových.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Z lacnejších modelov spomeniem už roky relatívne obľúbený, no ťažší Quatro Monza.
Na trhu nájdeš aj ľahké modely Joie Mirus či Mee-go Feather, ktoré sú touto funkciou vybavené tiež. Sú to však skôr príležitostné mestské športové kočíky.

Quatro Monza

Joie Mirus

Mee-go Feather

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli