Športový kočík pre vysokých rodičov, priestranný aj pre fusak, a s nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
25. aug 2019

Aký je prosím najlepší športový kočík pre vysokých rodičov? Muž má 185 cm a ja 177 cm, nehovoriac a blízkej rodine (tiež pod 175 cm nie je)...

Mal by byť priestranný - aby sa doň zmestilo dieťa aj s fusakom na zimu - a asi aj nafukovacie kolesá by boli najlepšie pre ľahšiu manipuláciu.

Ďakujem

Ahoj,

“najlepší” je tu neskutočne relatívne - strašne totiž záleží od tvojich očakávaní, ako aj od rozpočtu, ktorý ste ochotní dať (strašná škoda, že ho neuvádzaš). Ku priestranným zasa záleží, či má byť otočný, alebo nemusí. Neviem aké staré je to vaše dieťatko, ale skúsim predpokladať, že neotočný by mohol postačiť (nech je teda aj kočík priestrannejší).

Ak by ste však hľadali niečo lacnejšie, tak najlepší pomer cena - výkon aktuálne ponúka asi Lionelo Annet Tour, ktorý aj na zimu určite využiješ.

Lionelo Annet Tour

Z trojkolesových, ktoré teda aj tú zimu, terén, sneh dajú dobre, by som jednoznačne odporučila Baby Jogger City Elite.

Baby Jogger City Elite

Klasickejšie, štvorkolesové neotočné kočíky zasa dobre reprezentuje Britax B-Motion Plus. Je veľmi priestranný, aj do terénu a s nastaviteľnou rúčkou.

Britax B-Motion 4 Plus

A ozaj skvelou voľbou pre vysokých rodičov by bol napríklad Stokke Scoot. Sedák je tam trochu špecifický, takže s tým by ste museli byť stotožnení.

Stokke Scoot V3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli